Ve dne pírka ptáků přebírám a v noci ke mně promlouvají jejich příběhy. 

Poslechni si, co říkají ptáci člověku, který je připravený, který slyší.  

Tvořím naušnice s příběhem už 14 let.  Je to životní cesta, na které nacházím anebo dostávám dobré a zajímavé peří, spojené s událostí anebo místem síly.  Pak každé pírko ošetřím a uchovávám tak, aby bylo zdravé. 

Předměty z ptačího peří tvořím podle nacítění. Vidím jak se kolem člověka, slétají konkrétní ptáci a vidím pírka, která od jejich druhu mám. Pak, když naušnice tvořím, vnímám zprávu, takovou kapku příběhu, který ptáci pro člověka mají. 

Dělá mi radost pak vidět nová lidsko – ptačí spojenectví, když si pírka najdou svého člověka. 

Tvořit naušnice, metličky, závěsy do prostoru nebo do vlasů, vymetačky nebo taneční vějíře pro člověka a pro jeho vyladění je umění, které jsem v sobě našla, když jsem byla u indiánů. 

 

 

Nadační fond Mosty – Puentes jsem založila v roce 2016.   Pomáháme přemosťovat učení živé linie jedné z nejstarších civilizací na světě. Kultura a tradice kmenů Kogi Wiwa propojujeme se současným životem a našim vztahováním k přírodě, ke zdrojům.

Co nám domorodí lidé v naší zemi ukázali? Jaká místa a jakým způsobem k nám promlouvají? Říkají, co ještě nevíme? Co potřebují oni od nás? A naše krajina?

Připravujeme setkání, online besedy a přednášky ke sdílení, otázky a odpovědi, společné nahlédnutí vlastní cesty a inspiraci.

 www.mosty-puentes.cz