Knihy

Ptačí povídání

Ptačí povídání je o tom, jak jsem se k jaguářím lidem dostala a co jsem tam našla. Je médiem pro otevření mostu v každém, kdo je na jejich poselství připraven.  Je psána formou lidsko – ptačího dialogu a snových obrazů, ve kterých se otevírá most mezi dvěma světy.

Nemyslím si, že je pro každého.

Je pro vás?

Objednejte si ji zde.

Příběh Kamenice

Děti i dospělí potřebují čas od času vstoupit do světa fantazie a posbírat ty kousky sebe, které oživují lidské nitro a navrací světu barvy a vůně. S přáteli a dobrovolníky nadačního fondu Mosty Puentes se podařilo vyčistit pramen, který byl pohřbený pod starou skládkou. Spolu s pramenem se zrodil příběh Kamenice, psaný formou současné pohádky. 

Objednejte si ji zde. 

Příběh Hranické propasti

Domorodí lidé přírodních kultur mají takovou úroveň vnímání reality, jakou by jim leckterý vědec či nadšenec mohl závidět. Vidí do podstaty forem a znají či dokáží rozpoznat jejich původní účel. Věnují pozornost místům, kde země promlouvá, s přirozenou úctou k tomu, jaký význam mají v krajině a jak dokáží ovlivňovat lidskou společnost. To, co považujeme za pověst či fikci, lze chápat také jako důležitou zprávu. Příběh Hranické propasti dává prostor různým pohledům na skutečnost. Je mostem, který je spojuje.