Dodací podmínky

Můžete si objednat kousek příběhu, vpleteného do peříčkových naušnic. Anebo rovnou ceou knihu Ptačí Povídání, ke kterému si vyberete naušnice pro sebe, pro své blízké anebo jako dárek pro někoho, kdo hledá odpovědi … které v běžném životě nelze najít.

  1. výběr

Ptáci mi vždy připomínají, že to, co posílají je kapka příběhu. Takový vzkaz pro člověka, který hledá spojení s přírodou a tím pádem i sám se sebou. Naušnice je pak předmětem medicíny. Vyberte si !!!

  1. způsob dodání

Budete chtít medicínské náušnice  poslat poštou nebo si je vyzvednete osobně na některém ze setkání? Termíny  a místa setkání najdete na www.indigenousnature.cz

Poštovné a balné je dle ceníku české pošty, nebo zásilkovny

  1. Platba

Platba je možná převodem na účet uvedený v potvrzení objednávky s var. symbolem odpovídajícím číslu objednávky. Další možností je platba on-line kartou skrze poskytovatele platební brány, společnosti ComGate Payments, a.s. Více informací o platbě pomocí platební brány naleznete zde. 

  1. doba dodání

Od přijetí vaší objednávky k doručení může uběhnout až 14 dní. Protože nejsme vždy na internetu, předem prosíme o trpělivost.

  1. záruka a používání

Na medicínské předměty neposkytuji žádnou záruku. Jsou vyrobeny s přírodního peří, které dostávám nebo nacházím. Všechno peří je hygienicky ošetřeno a při dobrém zacházení peří vydrží cca 3 roky. Peří je křehké a proto doporučuji citlivé zacházení při jeho nošení. Není například vhodné s ním spát, koupat se apod. Medicínské náušnice nejsou určené pro každodenní nošení jako běžná bižuterie nebo šperky. Je to silový předmět, do kterého je vpletena medicína ptačího druhu, příběh a spojení s přírodou jako živou a všudypřítomnou entitou. Náušnice nebo metličky se tak stávají vašimi spojenci. Tak k vám připutují a tak od vás mohou taky odejít.

  1. opravy

Na naušnice poskytuji opravu během prvního týdne od dodání v případě, že se vám mechanicky poškodí bez vašeho zavinění. V tom případě můžete naušnice vrátit spolu se všemi komponenty. Náklady na opravu účtuji pouze v případě nutnosti použít materiál nový  a poštovné.

  1. kam putují vaše peníze

Část výtěžku z prodeje medicínských peříčkových předmětů věnuji na rozvoj programů, které přináší svobodu a rohlubují lidskou důstojnost. Dále podporuji aktivity, které rozšiřují spirituální obsah našeho života v praxi. Více na www.mosty-puentes.cz

 

  1. kontakt

Pro komunikaci prosím používejte emailovou adresu monika@ptaciatelier.cz. Pokud ve svém okolí znáte někoho, pro koho jsou medicínské peříčkové předměty vhodné, prosím o předání kontaktu na webové stránky www.ptaciatelier.cz anebo přímo mé emailové adresy.

Monika Michaelová
Krásná 122
739 04 Krásná, Česká republika
IČ: 43083447

Těším se na zprávy od vás a přeji prima čas

Monika Michaelová

kniha Ptačí povídání

Ptačí povídání je o tom, jak jsem se k jaguářím lidem dostala a co jsem tam našla. Je médiem pro otevření mostu v každém, kdo je na jejich poselství připraven. Je psána formou lidsko – ptačího dialogu a snových obrazů, ve kterých se otevírá most mezi dvěma světy. Nemyslím si, že je pro každého. „Proč to děláš?“ ptá se velký pták s dlouhým zobákem – vypadá jako černý čáp. „Ale já nic nedělám, jen pozoruji, co se děje“ říká Iluzionistka. „Tvoje síla spočívá v tom, že promítáš obrazy světa, které znáš, do míst, která neznáš. Podívej se nejdřív na to, co je. Pak pochopíš, jak nedělat něco s tím, co vidíš.“ Iluzionistka chvíli mlčí, sleduje ptáka. Dívá se na ptáky už sedm let.