Ptačí ateliér v Praze

Ve čtvrtek 20. ledna od 19 hodin věnujeme večer sdílení odpovědí Mamů kmene Kogi na vzkaz, který jsme jim poslali v prosinci. Podíváme se na to z té naší osobní perspektivy i té, kterou vytvoříme společným naladěním.

Lednový čas snění a spřádání vláken snu vlastního života i toho společného snu pro naši krajinu pojmeme v Dračím Blahu v lidsko – ptačím propojení. Vždyť my lidé stále ulpíváme na tom, co známe a co pro sebe chceme. Ale ptáci vidí vše z jiné perspektivy. Nechme se jimi vzít do skutečného světa snu, jehož se můžeme stát spolutvůrci.

Úryvek z knihy Ptačí povídání:

„Proč to děláš?“

ptá se velký pták s dlouhým zobákem – vypadá jako černý čáp.

„Ale já nic nedělám, jen pozoruji, co se děje“ říká Iluzionistka.

„Tvoje síla spočívá v tom, že promítáš obrazy světa, které znáš,

do míst, která neznáš.

Podívej se nejdřív na to, co je.

Pak pochopíš, jak nedělat něco s tím, co vidíš.“

Iluzionistka chvíli mlčí, sleduje ptáka.

Dívá se na ptáky už sedm let.

Své místo na setkání si můžete rezervovat na emailu: nadacnifond@mosty-puentes.cz

Příspěvek na večerní setkání a pronájem prostor je 400 Kč.
Část vašeho příspěvku bude věnována na odkup pozemku pod obřadním Holým vrchem, který je aktuálně v jednání o odkoupení.  Pokud máte chuť a možnost podpořit sbírku, můžete poslat jednorázově anebo tvrvalým příkazem svou finanční podporu na  účet nadačního fondu Mosty – Puentes  spolu s Vaším jménem. Rádi vám vystavíme darovací smlouvu jako doklad pro odpočet z daňového základu.

Číslo účtu je 2001621481/2010.

Ptačí ateliér bude otevřený jako pozvánka do světa moudrosti ptáků na všech setkáních a budete si moci vybrat naušnice a vějíře z nových kolekcí i knihu Ptačí povídání a Příběh Kamenice.  Na novinky se můžete podívat na www.ptaciatelier.cz